Zaledwie cztery dni po zdobyciu Superpucharu Polski przyszło nam się mierzyć w czwartej kolejce Plusligi podejmując na własnym boisku Indykpol AZS Olsztyn, którym niestety ulegliśmy w trzech setach, nie zdobywając tym samym po raz pierwszy w sezonie żadnego punktu.

W pierwszym secie gra przebiegała pod dyktando olsztynian. Dopiero w końcówce seta udało nam się ich dogonić, ale na nic to się zdało, bo po skutecznym bloku rywali przegraliśmy pierwszą partię 24:26. Początek drugiego seta był wyrównany, ale z każdą piłką drużyna z Olsztyna zaczęła nam powoli odjeżdżać. Sposobem na wygranie tej partii okazał się Jan Hadrava, który swoim zagrywkami pomógł wygrać swojej drużynie 25:17. W trzecim secie już od początku przewagę utrzymywali olsztynianie na których niestety nie potrafiliśmy znaleźć sposobu i ostatecznie przegraliśmy 22:25.

PGE Skra Bełchatów 0:3 Indykpol AZS Olsztyn
(24:26), (17:25), (22:25)

Najwięcej punktów zdobył Jakub Kochanowski -> 15, 10 atakiem oraz 5 blokiem.