Category Archives: Aktualności

PGE Skra pokonuje na własnym boisku AZS Olsztyn 3:1

plusliga

W 12. kolejce przyszło nam się zmierzyć na własnym boisku z przyjezdnym AZS Olsztyn. Mocno przebudowany skład olsztynian nie przerwał naszej serii zwycięstw, dzięki czemu dopisaliśmy kolejne 3 punkty na swoim koncie, utrzymując cały czas fotel wicelidera. Po zaciętej walce,

Wygrywamy na wyjeździe z Łuczniczką Bydgoszcz 3:0

plusliga

W 11. kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z Łuczniczką Bydgoszcz. Zarówno pierwszy jak i trzeci set były bardzo wyrównane. O ile w pierwszym to my prowadziliśmy w całej partii, o tyle w trzecim secie gospodarze dzięki skutecznym zagrywkom odjechali nam na kilka

PGE Skra wygrywa z GKS Katowice 3:0

plusliga

W 10. kolejce Plusligi zmierzyliśmy się na własnym parkiecie z beniaminkiem GKS Katowice. Po dwóch wygranych spotkaniach w tym po wygranej z wicemistrzem  Polski katowiczanie przyjechali mocno podbudowani. Pomimo zaciętej walki szczególnie w trzecim secie, to my wygraliśmy 3:0 i dopisaliśmy do

Rozkład jazdy Ligi Mistrzów grupa D

cev

Po wyeliminowaniu Paoku Saloniki drużyna PGE SKRA Bełchatów trafiła do grupy D fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdzie zmierzy się kolejno na wyjeździe z rumuńską drużyną S.C.M.”U” Craiova, u siebie z włoską Azimut Modeną (faworytem grupy) oraz na wyjeździe ze słoweńskim

Zwycięstwo w rewanżowym meczu III fazy Eliminacji Ligi Mistrzów.

PGE Skra wygrała rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z PAOK-iem Saloniki 3:1 i awansowała do fazy grupowej. Bełchatowianie swój 11 start w tych prestiżowych rozgrywkach przypieczętowali w Wieluniu.

PGE Skra pokonała na wyjeździe PAOK Saloniki 3:0

W pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej, pokonaliśmy na wyjeździe grecki zespół PAOK Saloniki 3:0, zbliżając się tym samym do fazy grupowej tegorocznej edycji Ligii Mistrzów. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Bartosz Kurek, zapisując na swoim koncie 18 punktów – 17 atakiem i

Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę Bełchatów

asd

Zacięte spotkanie w meczu 9. kolejki PlusLigi stoczyły zespoły Jastrzębskiego Węgla i PGE Skry Bełchatów. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebnych było bowiem pięć setów. Po trzech partiach bliżej końcowego sukcesu byli jastrzębianie, którzy prowadzili 2:1. W secie numer cztery bełchatowianie wykorzystali

M. Winiarski: W żadnym meczu nie można być spokojnym o wynik

img_0883

Siatkarze PGE Skry Bełchatów w trzech setach pokonali w sobotnim spotkaniu Cuprum Lubin. Cięższą przeprawę bełchatowianie mieli jedynie w pierwszym secie. – Myślę, że nasza gra układała się w tym meczu w jedną całość – podsumował wygrane starcie kapitan drużyny