< id="site-heading">Oficjalny serwis internetowy Kibiców Skry Bełchatów - Jedno Serce Jedno Bicie Skra Bełchatów Ponad Życie

Klub Kibica Skra Bełchatów » Aktualności

Z Jastrzębskim Węglem o brązowy medal

Skra Bełchatów po przegraniu ostatniego meczu w Gdańsku z Lotosem 2:3 nie awansowała do Finału PLUSLigi. Przed tym meczem stan rywalizacji do 3ch zwycięstw wynosił 2:1 dla Lotosu Trefl Gdańsk. Oznacza to, że Nasza drużyna będzie grać o brązowy medal z drużyną Jastrzębskiego Węgla. … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Mecz o być albo nie być już dziś.IV mecz półfinału Lotos-Skra o 20:30

Pierwszy gwizdek sędziego o 20.30. Mecz pokaże też Polsat Sport.Przed nami IV starcie o finał PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i Lotosem Treflem Gdańsk.Dla obu drużyn będzie to kluczowy pojedynek w tej rywalizacji. Jeżeli gospodarze wygrają to zapewnią sobie awans do finału PlusLigi. Odwrotny scenariusz sprawi, że bełchatowianie doprowadzą do remisu, a o wszystkim zadecyduje piąte spotkanie w hali Energia. Pierwszy gwizdek sędziego o 20.30. Mecz pokaże też Polsat Sport. … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Berlin nie był dla Nas szczęśliwy!PGE czwarta w Finap Four!!!

PGE Skra Bełchatów przegrała mecz o 3 miejse w Final Four 2:3 z gospodarzem turnieju BERLIN Recycling Volleys i zajęła ostatnie  miejsce. Zwycięzcą został Zenit Kazań, który pokonał pogromcę Naszej Skry z półfinału Resovię Rzeszów 3:0.     … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Teraz Berlin!!!

Już w sobotę 28. marca 2015 r. o godz. 17.00 rozpocznie się Final Four Ligi Mistrzów sezonu 2014/2015. W tym roku zostanie on rozegrany w Berlinie w hali Max-Schmeling-Halle. W rywalizacji wezmą udział gospodarz turnieju Berlin Recycling Volleys, Zenit Kazań, Resovia Rzeszów. SKRA Bełchatów rozegra swój mecz o godz. 20.00. Rywalem Naszej drużny będzie Resovia Rzeszów. … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Niestety III mecz półfinału PLUSLigi dla Lotosu. PGE SKRA – LOTOS 0:3

Niestety w III meczu półfinałowym PGE SKRA Bełchatów uległa we własnej hali drużynie Lotos Trefl Gdańsk i to 0:3 (21:25, 21:25, 19:25) i w rywalizacji do 3 zwycięstw przegrywa z drużyną z Gdańska 1:2. Czwarty mecz półfinałowy w Wielką Sobotę (04.04.2015r.) w Gdańsku. … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Facebook

Klub Kibica Skra Bełchatów - Dołącz do nas!
QR Code Business Card