< id="site-heading">Oficjalny serwis internetowy Kibiców Skry Bełchatów - Jedno Serce Jedno Bicie Skra Bełchatów Ponad Życie

Klub Kibica Skra Bełchatów » Aktualności

Zebranie organizacyjne

Pierwsze zebranie przed sezonowe odbędzie się 12.10.2015 Poniedziałek o godz. 18 : 30 w restauracji na hali Energia u góry. Poruszane będą sprawy organizacyjne na nowy sezon siatkarski m.in. składki,karnety i przedstawione plany działania Klubu Kibica w nowym sezonie. W związku z tym obecność przez członków KK  powinna być obowiązkowa. Zapraszamy!!! … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Witamy po długiej przerwie!!!

Witamy po długiej przerwie!!!

Klub Kibica SKRA Bełchatów wita wszystkich kibiców siatkówki po przerwie wakacyjnej. Do rozpoczęciu sezonu ligowego 2015/2016 został jeszcze miesiąc. Pierwszy mecz nowego sezonu odbędzie się 28 października 2015 r. o godz. 20.30 w Poznaniu , … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Brązowy medal dla SKRY

Duże emocje towarzyszyły 5 meczowi o brązowy medal PLUSLigi, a zarazem ostatniemu meczowi sezonu 2014/2015. A w nim…. … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Kolejna porażka po tiebreaku!!!Zadecyduje V mecz!!!

PGE Skra Bełchatów poniosła kolejną porażkę w walce o brązowy medal przegrywając tym razem w meczu wyjazdowym z Jastrzębskim Węglem 2:3 (25:20, 21:25, 26:24, 22:25; 15:12). Drużyna z Bełchatowa przegrała drugi mecz z rzędu w tiebreaku. Poprzedni -trzeci mecz o brązowy medal także przegrany 2:3 (25:23, 17:25, 25:19, 18:25, 10:15)odbył się w hali „Energia”w Bełchatowie w środę. O tym kto zdobędzie brązowy medal zadecyduje piąty ostatni mecz obu drużyn, który odbędzie się w Bełchatowie 06 maja o 20.30. Transmisja w Polsat Sport. Przebieg meczu: Niemal od samego początku zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy po wygranej w Bełchatowie złapali wiatr w żagle. Tuż przed drugą przerwą techniczną jastrzębianie odskoczyli na 16:12 i już nie dali pograć w tym secie PGE Skrze. Podopieczni Miguela Falaski słabło prezentowali się na zagrywce i w ataku, gdzie w … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Gramy dalej. PGE SKRA – Jastrzębski Węgiel 2:3.

Po prawdziwym dreszczowcu PGE Skra Bełchatów przegrała z Jastrzębskim Węglem 2:3 (25:23, 17:25, 25:19, 18:25, 10:15) i rywalizacja o brąz PlusLigi wciąż nie jest rozstrzygnięta. Bełchatowianie prowadzą już tylko 2:1. Kolejne spotkanie odbędzie się w niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju. Zanim jeszcze siatkarze stanęli pod siatką włodarze Bełchatowa oraz prezesi PGE Skry pogratulowali Mariuszowi Wlazłemu zdobycia tytułu najlepszego sportowca świata w plebiscycie SportAccord. Kapitan PGE Skry otrzymał też owacje na stojąco od wszystkich kibiców, którzy szczelnie wypełnili halę Energia. Przed tym meczem cel był jeden – wygrać i zapewnić sobie trzecie miejsce w lidze. Tym samym bełchatowianie chcieli powtórzyć swój wyczyn z 2002 roku. Wówczas te same drużyny walczyły o brązowy krążek, a rywalizację wygrał zespół z Bełchatowa. Powtórka z tamtego okresu była na wyciągnięcie ręki, wystarczyło wygrać jeszcze jeden mecz. Od początku PGE … Czytaj cały artykuł »

Autor Aktualności

Facebook

Klub Kibica Skra Bełchatów - Dołącz do nas!
QR Code Business Card