Category Archives: Aktualności

PGE Skra przegrywa z ZAKSĄ 0:3

plusliga

W pierwszym meczu finałowym bełchatowianie przegrali na własnym boisku z Zaksą Kędzierzyn – Koźle 0:3. Był to ostatni mecz rozgrywany w roli gospodarza w kończącym się sezonie. Skra :  Lisinac, Wlazły, Kurek, Kłos, Uriarte, Penchev, Piechocki (libero) oraz Bednorz, Gladyr,

Życzenia Wielkanocne!!!

946

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gosci, w poniedziałek dużo wody – to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt Wesołych oraz zdrowych. Wszystkim kibicom siatkówki,a szczególnie PGE Skry Bełchatów rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Zarząd Klubu Kibica Skra

Wygrana 3:0 na koniec fazy zasadniczej

PGE Skra Bełchatów wygrywa w ostatnim meczu fazy zasadniczej na własnym boisku z Effectorem Kielce. Zapewniając sobie trzecie miejsce w tabeli, w meczach półfinałowych zmierzy się z Asseco Resovia Rzeszów. PGE Skra Bełchatów 3:0 Effector Kielce (25:14), (25:19), (25:17). MVP

Porażka w I meczu play-off Ligi Mistrzów w Łodzi.

W pierwszym meczu play-off 12 Ligi Mistrzów lepszy zespół Cucine Lube Civitanova. Brązowi medaliści ostatniej edycji rozgrywek wygrali w Atlas Arenie z PGE Skrą 3:1. Rewanż za tydzień we Włoszech. Bełchatowianie z jednym z faworytów Ligi Mistrzów do połowy seta toczyli

Kolejna wygrana w tiebreaku!

plusliga

PGE Skra Bełchatów wygrała w meczu na szczycie XXVII kolejki PlusLigi z Indykpol AZS Olsztyn w Olsztynie 3:2 choć po dwóch setach prowadziła już 2:0. Pierwszy dramatyczny set Skra wygrała na przewagi 27:29, w drugim bez historii Skra wygrała do 15.

Po ciężkim meczu PGE Skra wygrała w Katowicach

plusliga

PGE Skra Bełchatów w 25. kolejce zmierzyła się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Po długim i emocjonującym spotkaniu wygrała ostatecznie w tie-braku 3:2. Początek pierwszego seta zaczął się dość wyrównanie (7:7). Niestety po błędach własnych, szczególnie w polu zagrywki katowiczanie

PGE Skra w 1/12 siatkarskiej Ligi Mistrzów

cev

PGE Skra w ostatniej kolejce siatkarskiej Ligi Mistrzów w fazie grupowej, zmierzyła się na własnym boisku z rumuńskim zespołem SCM U Craiova. Jako, że był to mecz o być albo nie być w dalszej części europejskich rozgrywek, każdy spodziewał się

Hit kolejki dla Nas!!! Co za mecz…

PGE SKRA Bełchatów wygrała w niedzielę z Jastrzębskim Węglem po zaciętej walce 3:2. Fantastyczny mecz rozegrał Bartosz Kurek, który został MVP całego spotkania oraz Mariusz Wlazły broniąc m.in. piłki z band reklamowych. Dzięki zwycięstwu SKRA awansowała z 5. na 3.